intelligenceleague
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

intelligenceleague

intelligenceleague
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ROYAL-------

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
shugavvv
Гост




ROYAL------- Empty
ПисанеЗаглавие: ROYAL-------   ROYAL------- Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 10:58 am

1.sinko
2.crw
3.cetso
4.gesh
5.sdk

________________________________


#royal.sbr
Върнете се в началото Go down
shugavvv
Гост




ROYAL------- Empty
ПисанеЗаглавие: ????????????????????   ROYAL------- Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 11:01 am

i 6to ni nqma ?! koi ni istri bahti izrodite lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
kpy
Admin
kpy


Брой мнения : 70
Join date : 11.07.2008
Age : 34
Местожителство : Варна

ROYAL------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ROYAL-------   ROYAL------- Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 10:31 pm

Темата за записване е затворена, защото вече има набраната бройка отбори. Колкото до изтриването, ако си забелязал има секция правила. Там ясно е описано и ако си направиш труда да я прочетеш, ще разбереш защо. А относно "изрОдите" (пише се с буквичката У), втори път няма да толерирам подобно писание.
Върнете се в началото Go down
shugavvv
Гост




ROYAL------- Empty
ПисанеЗаглавие: -----------   ROYAL------- Icon_minitimeЧет Юли 24, 2008 12:27 am

pff abe pomqr ti vaob6te vqrva6 li si kvo lafi6 ?! kelesh li si mi kaji samo ?! da eba maikati osrana ...samo na huq mi she govori6 tei bokluk
Върнете се в началото Go down
tequliA




Брой мнения : 1
Join date : 15.07.2008

ROYAL------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ROYAL-------   ROYAL------- Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 12:12 pm

i tozi turnir nqma da se provede kakto vijdam...
Върнете се в началото Go down
gAbArchE




Брой мнения : 4
Join date : 15.07.2008

ROYAL------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ROYAL-------   ROYAL------- Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 2:40 pm

s tezi seriozni admini ...
Върнете се в началото Go down
drboli




Брой мнения : 3
Join date : 16.07.2008

ROYAL------- Empty
ПисанеЗаглавие: are we kfo stna   ROYAL------- Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 9:02 pm

gAbArchE написа:
s tezi seriozni admini ...
da pi4 prav si teia samo se ebavat @@:@ ebal sam im maikata ve4e cial den sam na kompa nikoi nema celia team stanhme specialno zaradi toia turnir i nikoi nema oshte ne pisal nito mirc nito skype @@@@
Върнете се в началото Go down
BLEED
Гост




ROYAL------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ROYAL-------   ROYAL------- Icon_minitimeНед Юли 27, 2008 12:40 pm

защо нападате админите бе?Поне са си направили труда да направят турнир.А не седят по цял ден в mIRC да хранят разни хора по интернета.ВЕЛИКИ СТЕ ВИЕ ВСИЧКИ ИГРАЧИ КОИТО ХРАНИТЕ АДМИНИТЕ ДА ЗНАЕТЕ.Вместо да следите по цял ден за турнира,излезте малко от вас,порадвайте се на времето и си намерете социялен живот..Когато почне тура тогава няма да ви чета женските постове.
Върнете се в началото Go down
fangas




Брой мнения : 3
Join date : 15.07.2008

ROYAL------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ROYAL-------   ROYAL------- Icon_minitimeНед Юли 27, 2008 9:26 pm

a kvo 6a kaje6 da mi lapa6 huq ku4ko tva 4e si pulno ni6to ne zna4i 4e i nie sme are fuck off _)_ a za adminite edin po-golqm po-mazen i po-tlast HUI !!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ROYAL------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ROYAL-------   ROYAL------- Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ROYAL-------
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
intelligenceleague :: intelligencecup@5on5-
Идете на: